Profirent Gépkölcsönző Központ Budapesten a X. kerületben

Budapest X. kerület (Központi iroda) 1106 Budapest, Jászberényi út 82/a

Nyitvatartás:

Hétfő-Péntek: 7:00-15:30-ig

47°29'23.8" -

Kapcsolat

Tel: +36 1 286 2600

Fax: +36 1 287 3502

profirent@profirent.hu

Szolgáltatási üzletág
Acsádi Krisztián
műszaki előkészítő

Mobil: +36 30 590 9478
krisztian.acsadi@profirent.hu 


Herczeg Hajnalka
műszaki előkészítő

Mobil: +36 30 255 1795
hajnalka.herczeg@profirent.hu 


Bálint Richárd
projekt koordinátor

Mobil: +36 30 670 0583
richard.balint@profirent.hu 


Kalmár Krisztián
üzletági technikus

Mobil: +36 30 850 9503
krisztian.kalmar@profirent.hu


Polgár Zsolt
projekt koordinátor

Mobil: +36 30 573 7851
zsolt.polgar@profirent.hu 



Telephelyek

Válassza ki az Önhöz legközelebb eső telephelyünket!

További elérhetőségekért kattintson a városokra!

8000 Székesfehérvár Seregélyesi út 94
+36 22 507 287
fehervar@profirent.hu
9028 Győr Fehérvári u. 75
+36 96 519 825
gyor@profirent.hu
7400 Kaposvár Kanizsai utca 56
+36 30 303 7368
kaposvar@profirent.hu
6000 Kecskemét Szent István körút 24
+36 76 480 501
kecskemet@profirent.hu
3527 Miskolc Fonoda u. 4
+36 46 530 418
miskolc@profirent.hu
7622 Pécs Légszeszgyár u. 32
+36 72 512 152
pecs@profirent.hu
6791 Szeged Dorozsmai út 76.
+36 62 552 315
szeged@profirent.hu
4400 Nyíregyháza Simai út 9.
+36 42 889 169
nyiregyhaza@profirent.hu
7100 Szekszárd Bátaszéki út 34/a
+36 74 511 044
szekszard@profirent.hu
5600 Békéscsaba Trófea u. 2
+36 66 510 028
bekescsaba@profirent.hu
(Gurulóállványainkat a többi telephelyünkön keresse!)
1202 Budapest Megapark Tesco
+36 30 496 0815
bernadett.mezei@profirent.hu
9700 Szombathely Ipari út 5
+36 94 887 690
szombathely@profirent.hu
8200 Veszprém Piramis u. 13
+36 88 508 730
veszprem@profirent.hu
8900 Zalaegerszeg (A Belső Elkerülő utcán a Kiskondás étterem mögött)
+92/510-456, +92/596-978
zalaegerszeg@profirent.hu

Ajánlatkérés

Ajánlatkérés!

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Amennyiben értesülni szeretne legújabb akcióinkról és híreinkről, iratkozzon fel hírlevelünkre!