Profirent Gépkölcsönző Központ Budapesten a X. kerületben

Budapest X. kerület (Központi iroda) 1106 Budapest, Jászberényi út 82/a

Nyitvatartás:

Hétfő-Péntek: 7:00-15:30-ig

47°29'23.8" -

Kapcsolat

Tel: +36 1 286 2600

Fax: +36 1 287 3502

profirent@profirent.hu

Homlokzati állványok és Építési felvonók
Becsei Sándor
üzletágvezető

Mobil: +36 30 636 0546
sandor.becsei@profirent.hu


Bárány Judit
műszaki előkészítő

Mobil: +36 30 645 6475
judit.barany@profirent.hu


Hajós Endre
műszaki előkészítő

Mobil: + 36 30 255 1739
endre.hajos@profirent.hu 


Dobai Tibor
építésvezető

Mobil: +36 30 279 1744
tibor.dobai@profirent.hu


Mezei Bernadett
műszaki előkészítő

Mobil: +36 30 496 0815
bernadett.mezei@profirent.hu


Menyhárt Károly
termékmenedzser

Mobil: +36 30 411 4672
karoly.menyhart@profirent.hu



Telephelyek

Válassza ki az Önhöz legközelebb eső telephelyünket!

További elérhetőségekért kattintson a városokra!

4030 Debrecen Diószegi u. 36
+36 52 442 254
debrecen@profirent.hu
8000 Székesfehérvár Seregélyesi út 94
+36 22 507 287
9028 Győr Fehérvári u. 75
+36 96 519 825
gyor@profirent.hu
7400 Kaposvár Kanizsai utca 56
+36 30 303 7368
kaposvar@profirent.hu
6000 Kecskemét Szent István körút 24
+36 76 480 501
kecskemet@profirent.hu
3527 Miskolc Fonoda u. 4
+36 46 530 418
miskolc@profirent.hu
7622 Pécs Légszeszgyár u. 32
+36 72 512 152
pecs@profirent.hu
6791 Szeged Dorozsmai út 76.
+36 62 552 315
szeged@profirent.hu
4400 Nyíregyháza Simai út 9.
+36 42 889 169
nyiregyhaza@profirent.hu
7100 Szekszárd Bátaszéki út 34/a
+36 74 511 044
szekszard@profirent.hu
5600 Békéscsaba Trófea u. 2
+36 66 510 028
bekescsaba@profirent.hu
(Gurulóállványainkat a többi telephelyünkön keresse!)
1202 Budapest Megapark Tesco
+36 30 496 0815
bernadett.mezei@profirent.hu
9700 Szombathely Ipari út 5
+36 94 887 690
szombathely@profirent.hu
8200 Veszprém Piramis u. 13
+36 88 508 730
veszprem@profirent.hu

Ajánlatkérés

Kérje ajánlatunkat!

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre!!

Amennyiben értesülni szeretne legújabb akcióinkról és híreinkről, iratkozzon fel hírlevelünkre!